Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów – proponując deskę kompozytową ogrodzeniową (sztachetową). Nie ryflowana, gładka idealnie zastąpi drewniany element płotu czy balustrady.

Deska sztachetowa w przeciwieństwie do deski tarasowej jest delikatniejsza, nadaje lekkości ogrodzeniom, balustradom, bramom itp. Sztacheta kompozytowa może być montowana zarówno w pionie jak i poziomie i absolutnie nie wpłynie to na jakość użytkowania

Deska kompozytowa ogrodzeniowa  idealnie sprawdzi się jako wszelkiego rodzaju ogrodzenia czy balustrady. Deski kompozytowe ogrodzeniowe są niezwykle odporne na skodliwe warunki atmosferyczne dzięki czemu pozwolą włascicielowi cieszyć się idealnym wyglądem przez długie lata. Deski ogrodzeniowe DEKARD są również bardzo proste w utrzymaniu czystości. Nie wymagają corocznego malowania czy impregnacji. 

Dostępna w dwóch szerokościach 100mm, 140mm,  grubość 15mm oraz w dwóch wersjach gładka szlifowana  lub szczotkowana. Dostępne kolory: jasny brąz, dąb brąz,ciemny brąz,antracyt.

Wykonujemy na dowolny wymiar lub wymiary standardowe maksymalna długość do 600cm.

Czas oczekiwania 30-40 dni roboczych.

Wzmocnienie deski ogrodzeniowej jest elementem uzupełniającym system mocowania ogrodzenia.Zalecamy jego stosowanie przy deskach o długości 1.8 m.Umożliwia stosowanie większych odległości między słupkami ogrodzenia.W miejscu łączenia elementów z deską tworzy się mocna konstrukcja, która zapobiega wykrzywianiu się desek pod wpływem własnego ciężaru lub wiatru. Wykonany z tworzywa odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne. Cena 15,50zł zawiera mocowanie boczne, środkowe oraz śruby do montażu 

Udzielamy  standardowej gwarancji 12-miesięcznej oraz 20-letniej gwarancji na gnicie i butwienie.
Gwarancja standardowa obejmuje następujące uszkodzenia:
– pęknięcie materiału, nie uwzględnia natomiast takich uszkodzeń, które powstały wskutek montażu niezgodnego z instrukcją i zaleceniami producenta lub wynikające z wad konstrukcji budynku, na których dokonano montażu
– absorpcję wody spowodowaną rozwarstwieniem kompozytu nie będące efektem wadliwego montażu
– wady związane z utratą koloru niebędące wynikiem naturalnego starzenia się kompozytu

WARUNKI GWARANCJI
1. Warunkiem gwarancji jest bezwzględne zastosowanie się do zaleceń producenta, które odnoszą się do konserwacji, sposobu użytkowania oraz montażu zgodnego z instrukcją producenta.
2. Reklamacja będzie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej prawidłowego zgłoszenia w miejscu zakupu. Warunkiem poprawnego zgłoszenia reklamacyjnego jest doręczenie niezbędnej dokumentacji tj.: dowodu zakupu, opisu wady wraz z dokumentacją fotograficzną umożliwiającą stwierdzenie jednoznacznej wady produktu.
3. Producent zastrzega sobie prawo do oględzin miejsca zamontowania produktu przed zatwierdzeniem wad objętych gwarancją.
4. W przypadku uwzględnienia reklamacji producent zobowiązuje się do dostarczenia na własny koszt produktów mających zastąpić produkty wadliwe.
5. Gwarancja nie obejmuje:
– uszkodzeń, które zostały spowodowane zjawiskami ekstremalnymi tj. klęska żywiołowa
– odbarwień powstałych na skutek kontaktu z substancjami, które nie powinny wchodzić w kontakt z produktem (tłuszcze itp.)
– zmian w wymiarach produktów nie przekraczających 1% wymiarów deklarowanych przez producenta
– zmian w kolorze wynikających z naturalnego starzenia materiału
– różnic kolorystycznych pomiędzy różnymi partiami produkcyjnymi
– uszkodzeń mechanicznych wynikających z nieprawidłowego użytkowania tarasu
– miejscowych zmian kolorystycznych wynikających z oddziaływania w tym samym czasie niejednorodnej siły czynników atmosferycznych np. przy
zadaszeniu części tarasu
– zmian fizycznych wynikających z normalnego użytkowania systemu
6. Producent nie pokrywa dodatkowych kosztów związanych z reklamacją jego produktów poza wymienionymi w warunkach gwarancji.
7. Uprawnienia z tytułu gwarancji przysługują jedynie w przypadku pełnego uregulowania należności z tytułu sprzedaży.
8. Gwarancja obowiązuje na terenie Unii Europejskiej.

Cena 15,50zł

 

Cena 46zł

Cena 57zł