Witamy serdecznie.
W sprzedaży oferujemy.

Rolety podtynkowe
RPS
profil pancerza
40R cena 220zł za 1m2
42R cena 245zł za 1m2
42RS.cena 275zł za 1m2
Cena zawiera:
-pokrywę rewizyjną z nośnikiem tynku ,prowadnice,listwę końcową i pancerzw kolorze standard (S)
-zwijacz taśmy/sznurka z taśmą/sznurkiem
(6mb sznurka,czyli wysokosc rolety 2,3m)
stosowany przy pancerzu o wadze nie przekraczjącej 12kg.
Kolory standard:
-biały,ciemny brąz,srebrny,szary,beżowy,kremowy,brązowy jasny.

OFERUJEMY POMIAR ORAZ MONTAŻ U KLIENTA.

Rolety podtynkowe to typ rolet, które dzięki zabudowie i sposobie montażu zapewniają elegancję i czystość architektoniczną zarówno od środka jak i z zewnątrz budynku.
Rolety podtynkowe stosowane są głównie w nowo powstających obiektach, ale również, po odpowiedniej korekcie nadproża, w budynkach już istniejących.
Rozróżniamy dwa sposoby montażu rolety. Pierwszy, na murze budynku, przy czym należy pamiętać, aby przewidzieć odpowiednią grubość ocieplenia. Drugi, bezpośrednio do przygotowanej wcześniej wnęki w nadprożu.
Rekomendujemy montowanie rolet przed etapem ocieplania budynku. Dzięki temu miejsce po instalacji zostanie całkowicie niewidoczne.
Zawsze w naszych produktach odnajdą Państwo jakość i wytrzymałość, zatem i w tym przypadku skrzynka rolety, klapa rewizyjna oraz prowadnice boczne wykonane są z aluminium.
Widoczne elementy systemu rolet podtynkowych RPS można dopasować kolorystycznie do wyglądu elewacji oraz stolarki okiennej.
Skrzynki rolety wykonane są z aluminium, z klapą rewizyjną otwieraną od dołu. Prowadnice wykonane są z aluminium z uszczelką szczotkową. Listwa końcowa jest aluminiowa z uszczelką gumową.

Istnieje możliwość wysyłki pod wskazany adres,cena wysyłki ustalana indywidualnie przy zamówieniu
Oferujemy pomiar oraz montaż.
Zapraszamy do zakupów przy ulicy Bieckiej 102b (na przeciwko stacji paliw ARGE) oraz przy ulicy Kościuszki 94 w Gorlicach.