Witamy serdecznie
W sprzedaży oferujemy ogrodzenia modułowe ASTRA Multigrain firmy JONIEC.
Dostępne jest w dwóch kolorach czarny i stalowy.
Ogrodzenie betonowe modułowe ASTRA to system składający się z bloczków o klasycznym, tradycyjnym wyglądzie. To rozwiązanie o oszczędnej formie, bardzo bezpieczne z punktu widzenia kompozycji estetycznej. Ogrodzenie ASTRA dostępna jest w fakturze powierzchni Multigrain. Uniwersalne kolory powodują, że ogrodzenie z łatwością można dopasować zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury.
Bloczek ASM19 element słupka 36x19x13cm w cenie 13zł
Bloczek ASM36 element słupka 36x36x13cm w cenie 17,20zł
Bloczek AMM19 element murka 48x19x13cm w cenie 14zł

Bloczek ASM19 i AMM19 to elementy do budowy słupków ogrodzenia modułowego ASTRA. Ogrodzenie betonowe ASTRA charakteryzuje się prostą i ponadczasową formą. Klasyczny wygląd pasuje zarówno do nowoczesnej architektury domów i posesji, jak i do tradycyjnych konstrukcji.
Bloczek ASM36 to element do budowy słupków ogrodzenia modułowego ASTRA. Ogrodzenie betonowe ASTRA charakteryzuje się prostą i ponadczasową formą. Klasyczny wygląd pasuje zarówno do nowoczesnej architektury domów i posesji, jak i do tradycyjnych konstrukcji
Daszek CPBM dwuspadowy śrutowany 41,7x25x5cm w cenie 18,50zł
Daszek CSDM czterospadowy śrutowany 47x47x7cm w cenie 32zł
Daszek CPDDM dwuspadowy śrutowany 47x47x7cm w cenie 29,50zł

Daszek betonowy CPBM dedykowany jest do systemu ogrodzeniowego ASTRA Multigrain. Jest to daszek dwuspadowy o śrutowanej powierzchni.
Daszek betonowy CPDDM dedykowany jest do systemu ogrodzeniowego ASTRA Multigrain. Jest to daszek dwuspadowy o śrutowanej powierzchni.
Daszek betonowy CSDM dedykowany jest do systemu ogrodzeniowego ASTRA Multigrain. Jest to daszek czterospadowy o śrutowanej powierzchni.
Daszki te można stosować w połączeniu z naszymi ogrodzeniami, ale także wykorzystywać do wykańczania słupków i murków zbudowanych z innych materiałów, takich jak klinkier, kamień czy beton. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością i trwałością.
Towar na zamówienie 3 tygodnie.
OFERUJEMY POMIAR ORAZ MONTAŻ U KLIENTA.
Istnieje możliwość transportu do klienta cena jest ustalana indywidualnie przy zamówieniu
Zapraszamy do zakupów przy ulicy Bieckiej 102b (na przeciwko stacji paliw ARGE) oraz przy ulicy Kościuszki 94 w Gorlicach