Witamy serdecznie
W sprzedaży posiadamy.
Ogrodzenia modułowe ROMA firmy JONIEC.
Elementy dostępne w 3 kolorach
ONYX TOPAZ GAGAT
Element BRDM 36x36x20cm bloczek słupkowy w cenie 24zł. Element BRSM 20×50,4x20cm bloczek słupkowy/murkowy duży w cenie 24,50zł
Element BRMM 20×25,2x20cm bloczek słupkowy/murkowy mały w cenie 14zł.
Daszek ROMA CRDM daszek płaski śrutowany 36X36X5cm w cenie 28,50zł
Daszek CRSM daszek płaski śrutowany 20×50,4x5cm w cenie 27zł
Daszek CRMM daszek płaski śrutowany 20×25,2x5cm w cenie 14,70zł.
Element BRDM to element służący do budowy słupków ogrodzenia betonowego modułowego ROMA. Prostota kształtu powoduje, że ten system ogrodzeniowy doskonale wpasuje się w nowoczesną architekturę domów i budynków użyteczności publicznej.
Element BRSM to element służący do budowy słupków lub murków ogrodzenia betonowego modułowego ROMA.
Element BRMM to element służący do budowy słupków lub murków ogrodzenia betonowego modułowego ROMA.

Ogrodzenie ROMA można zaprojektować na kilka sposobów: budując słupki wąskie lub szerokie oraz wbudowując pomiędzy słupki podmurówkę z elementów krótszych (BRMM) lub dłuższych (BRSM). Prostota kształtu powoduje, że ten system ogrodzeniowy doskonale wpasuje się w nowoczesną architekturę domów i budynków użyteczności publicznej. Nowoczesne ogrodzenie betonowe ROMA to produkt, który doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów.
Elementy systemu ROMA dają szerokie spektrum zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką, aż po mury, które umożliwiają całkowite odgrodzenie posesji od uciążliwości pochodzących z zewnątrz. Ogromną zaletą ogrodzenia ROMA jest prosty i szybki montaż, co znaczącą obniża koszty oraz skraca czas budowy. Bloczki ogrodzeniowe ROMA mogą być także użyte, jako elementy małej architektury ogrodowej, np. jako donice lub obrzeża klombów. Jest to także doskonały materiał do wznoszenia elewacji ścian zewnętrznych budynków.
Ogrodzenie ROMA zostało wyróżnione medalem Targów DOM Kielce 2016 oraz Znakiem Jakości HOME ZONE – Jakość i Niezawodność 2016.
Istnieje możliwość transportu do klienta cena jest ustalana indywidualnie przy zamówieniu.
Zapraszamy do zakupów przy ulicy Bieckiej 102b (na przeciwko stacji paliw ARGE) oraz przy ulicy Kościuszki 94 w Gorlicach