Witamy serdecznie
W sprzedaży oferujemy ogrodzenie modułowe firmy JONIEC.
Seria MODYŃ kolor czarny.
Rozmiar 36×15(20)x20cm. cena 11zł
Ogrodzenia betonowe modułowe MODYŃ budowane są z grysowych bloczków, odznaczających się delikatnie zaokrąglonymi, licowymi ściankami. Ich największe zalety to delikatny kształt oraz prostota struktury, dzięki którym są harmonijnym akcentem dla każdego domu czy też ogrodu. MODYŃ to nowoczesne ogrodzenie, które doskonale pasuje do nowoczesnej architektury budynków.
BŁ element słupka
BŁ to element ogrodzenia modułowego MODYŃ. Jest to grysowy bloczek, odznaczający się delikatnie zaokrąglonymi, licowymi ściankami. Jego największą zaletą jest subtelny kształt oraz prostota struktury, dzięki którym staje się harmonijnym akcentem dla każdego domu czy też ogrodu.
Daszek MODYŃ CPB.
Rozmiar 41,7X25X5cm. cena 14,20zł
Daszki betonowe służą jako ochrona murków i słupków ogrodzenia przed szkodliwym działaniem deszczu, śniegu, wiatru, mrozu. Daszki firmy JONIEC® dopasowane są wymiarem, kolorem oraz fakturą powierzchni do każdego systemu ogrodzeniowego oferowanego przez tego producenta. Sprawdzają się też doskonale do wykańczania słupków i murków zbudowanych z innych materiałów, typu kamień czy klinkier.
Daszek betonowy CPB dedykowany jest do systemu ogrodzeniowego MODYŃ. Jest to daszek dwuspadowy o lekko porowatej betonowej powierzchni. Daszki te można stosować w połączeniu z naszymi ogrodzeniami, ale także wykorzystywać do wykańczania słupków i murków zbudowanych z innych materiałów, takich jak klinkier, kamień czy beton.
Towar na zamówienie.
Istnieje możliwość transportu do klienta cena jest ustalana indywidualnie przy zamówieniu
Zapraszamy do zakupów przy ulicy Bieckiej 102b (na przeciwko stacji paliw ARGE) oraz przy ulicy Kościuszki 94 w Gorlicach